Petek Temizliği

Peteklerinizin altı soğuk, üstü sıcak mı❓
Kombiye uzak petekler ısınmıyor mu❓
Doğalgaz faturanız yüksek geldiği halde ısınamıyor musunuz❓

✅ÇÖZÜM VAR!

 

Peteklerinizin içinde bulunan su yıllar içinde çamurlaşır ve özellikle peteklerin alt kısmında tıkanıklığa sebep olur. Tıkanmış petek içinde sıcak su devirdaim yapamaz. Kombi zorlanır ve doğalgaz tüketimi artar.
Yüksek basınçlı makine yardımıyla peteklerinizi ve tesisat borularını temizleyerek bu çamuru kanalizasyona boşaltıyoruz. Tesisatınıza temiz su doldurarak tam ve verimli bir ısınmanızı sağlıyoruz. Termal kamera yardımıyla işlem sonrası tıkalı bölgenin açıldığı gözükmektedir.

Petek temizleme işlemini her yıl kış aylarında kombi çalıştırmadan önce yaptırmanızı önermekteyiz. Bunun sebebi bahar ve yaz ayları boyunca kombi çalışmadığı için petekler içinde bulunan tortu ve pislikler dibe çökerek petekleri tıkamaktadır.Tesisatta bulunan kirli su kombi filtresini de tıkayarak ısınmanızı engellemektedir. İşlemler sırasında kombi filtreniz de ücretsiz temizlenmektedir.

 

 

 

 


 

Petek temizliğinden sonra petek kanalları açılır ve ısıyı daha verimli olarak iletir. Böylece eviniz ısınırken doğalgaz faturalarınız da düşer. Kombiniz daha rahat ve verimli çalışır. Doğalgaz faturanıza %30 tasarruf elde edersiniz.
Temizlik sırasında evinizde kirlenme olmaz. Son teknoloji makineli sistemler ile temizlik yapılmaktadır. Sadece petekler değil tüm tesisatınız temizlenmiş olur.

 

Sayfamızı Paylaşın
 

Hakkımızda